×

tričká

10,45 €
Pánske biele tričko s potlačou. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Potlač na prednej a zadnej strane. Okrúhly výstrih. Pohodlný strih. Výborné na každodenné nosenie.. Absolútny bestseller tejto sezóny.
9,64 €
Pánske t-shirt tričko bez potlače. Čierna. Dekolt V-neck. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Fantastický strih. Hit pre túto sezónu. Vhodné na každodenné nosenie.
9,64 €
Pánske tričko bez potlače. Khaki. Okrúhly výstrih. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Pohodlný strih. Absolútny bestseller tejto sezóny. Perfektná na každý deň.

Pánske tričká z našej ponuky sú vo veľkostiach od S po 3XL. Tričko je pre moderného muža nevyhnutnosťou. Nosíme ich všetci, to ale neznamená, že sa nemôžeme odlíšiť. Pánske tričká z našej ponuky sú v rôznych farbách a z veľkým množstvom potlače. Na výber tak máte od tričiek z lebkami, znakom NASA alebo rôznymi nápismi. Pohodlie im zaručuje kvalitný materiál a výborný strih. V kategórii tričiek máte zaradené aj pánske tielka a tričká s dlhými rukávmi. Neváhajte a nakupujte online. Pánske tričká sú vhodné k ležérnemu aj domácemu oblečeniu.

Čítaj viac

Menu