×

kabáty

59,31 €
Senzačný pánsky dvojradový kabát. Zapínanie na gombíky. Dve vonkajšie vrecká. Jedno vnútorné vrecko. Opasok s kovovou sponou. Náramenníky pri rukávoch a na ramenách. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Perfektný na každý...
41,20 €
Čierny pánsky kabát. Zapínanie na gombíky. Kabát má vnútornú podšívku. Tri vonkajšie vrecká. Jedno vnútorné vrecko. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Perfektné každý deň.
60,46 €
Zimný pánsky dvojradový kabát. Karamelový. Zapínanie na gombíky. Zateplená podšívka pripomínajúca kožušinku. Dve vonkajšie vrecká. Jedno vnútorné vrecko. Ozdobné gombíky pri rukávoch. Vhodné na celodenné nosenie.
63,33 €
Čierny pánsky zimný kabát. Zapínanie na gombíky. Zateplená podšívka pripomínajúca kožušinku. Tri vonkajšie vrecká. Dve vnútorné vrecká. Ozdobné gombíky pri rukávoch. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Vhodné na...

Ponúkame elegantné pánske kabáty čiernej, hnedej a šedej. Kabáty z našej ponuky sú výborne do jesenného a zimného chladného počasia. V kombinácii so správnym oblečením bude úspech zaručený. Správny džentlmen vie, že ku kabátu patria elegantné košele, svetre a kvalitné nohavice. Všetky produkty v našom obchode sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Pri kabátoch to platí dvojnásobne. Odporúčame Vám aby ste si pozreli kabát so vzorom rybej kosti, patrí medzi naše najpredávanejšie kabáty. Štýlové pánske kabáty v tmavých farbách môžu byť už za pár dni vo vašom šatníku.

Čítaj viac

Menu