×

kabáty

52,99 €
Čierny pánsky zimný kabát. Zapínanie na gombíky. Zateplená podšívka pripomínajúca kožušinku. Tri vonkajšie vrecká. Dve vnútorné vrecká. Ozdobné gombíky pri rukávoch. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Vhodné na...
52,99 €
Zimný pánsky dvojradový kabát. Karamelový. Zapínanie na gombíky. Zateplená podšívka pripomínajúca kožušinku. Dve vonkajšie vrecká. Jedno vnútorné vrecko. Ozdobné gombíky pri rukávoch. Vhodné na celodenné nosenie.
38,76 €
Čierny pánsky kabát. Zapínanie na gombíky. Kabát má vnútornú podšívku. Tri vonkajšie vrecká. Jedno vnútorné vrecko. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Perfektné každý deň.

Ponúkame elegantné pánske kabáty čiernej, hnedej a šedej. Kabáty z našej ponuky sú výborne do jesenného a zimného chladného počasia. V kombinácii so správnym oblečením bude úspech zaručený. Správny džentlmen vie, že ku kabátu patria elegantné košele, svetre a kvalitné nohavice. Všetky produkty v našom obchode sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Pri kabátoch to platí dvojnásobne. Odporúčame Vám aby ste si pozreli kabát so vzorom rybej kosti, patrí medzi naše najpredávanejšie kabáty. Štýlové pánske kabáty v tmavých farbách môžu byť už za pár dni vo vašom šatníku.

Čítaj viac

Menu