×

kabáty

Hnedý pánsky zimný kabát. Zapínanie na gombíky. Odopínateľná podšívka pripomínajúca kožušinku. Tri vonkajšie vrecká. Dve vnútorné vrecká. Ozdobné gombíky pri rukávoch. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Perfektný na...
Čierny pánsky kabát. Zapínanie na gombíky. Kabát má vnútornú podšívku. Tri vonkajšie vrecká. Jedno vnútorné vrecko. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Perfektné každý deň.
Zimný pánsky dvojradový kabát. Karamelový. Zapínanie na gombíky. Zateplená podšívka pripomínajúca kožušinku. Dve vonkajšie vrecká. Jedno vnútorné vrecko. Ozdobné gombíky pri rukávoch. Vhodné na celodenné nosenie.

Ponúkame elegantné pánske kabáty čiernej, hnedej a šedej. Kabáty z našej ponuky sú výborne do jesenného a zimného chladného počasia. V kombinácii so správnym oblečením bude úspech zaručený. Správny džentlmen vie, že ku kabátu patria elegantné košele, svetre a kvalitné nohavice. Všetky produkty v našom obchode sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Pri kabátoch to platí dvojnásobne. Odporúčame Vám aby ste si pozreli kabát so vzorom rybej kosti, patrí medzi naše najpredávanejšie kabáty. Štýlové pánske kabáty v tmavých farbách môžu byť už za pár dni vo vašom šatníku.

Čítaj viac

Menu